Atsauksmes
Phone: 26003120 E-mail: info@biotoilet.eu
LV RU EN LT FI EE

Iepirkumu grozs

Grozā nav nevienas preces

Kā pasūtīt?

Kā Jūs varat pasūtīt un saņemt savu bioloģisko tualeti?


1) Nospiediet pogu „Pirkt” pie Jūsu izvēlētās preces un sekojiet norādījumiem.


2) Pēc tam, kad Jūs būsiet visu aizpildījis un veicis elektronisko pasūtījumu, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi atnāks pasūtījuma rēķins, kuru Jums vajadzēs apmaksāt. Rēķinu var apmaksāt jebkurā bankā vai interneta bankā.


3) Pēc Jūsu maksājuma ieskaitīšanas mūsu bankas kontā, mēs iepakosim Jūsu pasūtījumu un nodosim to piegādei mūsu pārbaudītiem partneriem no kurjera dienesta.


4) Piegāde notiks līdz Jūsu mājas durvīm, pie Jums atbrauks kurjers un izsniegs Jūsu pasūtījuma apmaiņā pret Jūsu parakstu. Piegādes laiks no 2 līdz 14 dienām no samaksas saņemšanas brīža.Piegāde:


Latvija, Lietuva, Igaunija – piegādes laiks ir 2 – 3 darba dienas  – 5 Eiro.


Somija, Zviedrija, Dānija, Austrija, Beļģija, Polija, Čehija, Vācija, Francija, Lielbritānija, Nīderlande – piegādes laiks ir 5 – 14 darba dienas – 20 Eiro.


Bulgārija, Spānija, Grieķija, Īrija, Itālija, Slovākija, Portugāle, Rumānija, Slovēnija – piegādes laiks ir no 5 – 14 darba dienām – 30 Eiro.Ja Jums ir radušies kādi jautājumi, mēs būsim priecīgi Jums atbildēt pa Skype, e-pastu un telefonu, taču, uzdodot jautājumu, lūdzu, ņemiet vērā to, ka no visām Eiropas valodām, mēs saprotam tikai trīs – latviešu, krievu un angļu.


Novēlam veiksmīgus pirkumus kopā ar BioToilet.eu!
Preces atgriešana:

Pamatojoties uz LR MK noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” Nr. 207., pircējam ir tiesības atteikties no Līguma 14 kalendāro dienu laikā. Taču, jāievēro Likuma „Patērētāju tiesību aizsardzības likums” 12. panta 6. punktu, kas nosaka, ka: „patērētājs atbild par glabāšanas kvalitāti un drošību tiesiskā atteikuma realizācijas termiņā” un noteikumus „Noteikumi par distances līgumu” Nr. 207, 14.1 pantu „Patērētājs, izmantojot šajos noteikumos minētās atteikuma tiesības, ir atbildīgs par preces vērtības jebkāda veida samazināšanos, ja prece ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar labas ticības principu, tai skaitā izmantota citā nolūkā, nevis preces īpašības vai darbības noskaidrošanai.” .

Atcerieties! Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā patērētājam ir tiesības preci lietot tiktāl ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā,  cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā).

Ja Jūs izmantojat atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgās preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem, tad Jūsu pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu.

Ja vēlies izmantot atteikuma tiesības – lūdzam ņemt vērā šādus ieteikumus:

- pārbaudi, taču nelieto preci;

- neatver pudeles un tualetes papīra iepakojumu;

- saglabā un nesabojā preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju;

- ir preces, kuras pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ: higiēnas preces (kā piemēram, epilātori, apakšveļa, intīmpreces, skuvekļi, tualetes u.c.).

- saņemtā prece ir jāatgriež atpakaļ kopā ar atteikuma veidlapu.

Prasījuma pieteikuma veidlapa: http://www.ptac.gov.lv/upload/2008_word_dok/prasijuma_pieteikums.doc